Een verhaal vol spanning, gevaren en vriendschap.

Deze kwam op 9 juni 2018

 

Een verhaal vol spanning, gevaren en vriendschap. Prachtig en vlot geschreven.

 

Deze recensie kregen we van Mireille Muls, zij had Schimmenschuw gewonnen met de winactie voor Pasen 2018

De 16 jarige Kamilia woont bij haar oma, haar mama is jaren geleden verdronken in het moeras achter de tuin. Ieder jaar komt het zomercircus naar Droam, het plaatsje waar ze wonen. Zoals verleden jaar wil Kamilia samen met haar vriendin een centje bijverdienen als waarzegster.

In een oude koffer die van haar mama was, vindt Kamilia een heksenkostuum en een prachtig stukje bergkristal. De eerste dag is een groot succes en hoewel het heel vermoeiend was, gaat ze er de volgende dag weer volop tegenaan.

Die avond toen ze zelf een vraag stelde en het bergkristal in haar hand hield, kwam er een witte roofvogel tevoorschijn. Ze voelde aan dat ze die moest volgen en zo kwam ze aan het moeras terecht waar ze meegenomen werd door de schimmen die haar tenslotte in het moeras lieten vallen. Daardoor kwam ze in een andere wereld terecht.

Hoe geraakt ze terug naar haar eigen wereld?

Een verhaal vol spanning, gevaren en vriendschap. Prachtig en vlot geschreven, eens je begint te lezen is het moeilijk het boek weg te leggen want je wil steeds weten wat er nog gebeurt met Kamilia. Komt ze dichter bij de oplossing om terug te keren?

5 sterren

Onze reactie:

Mireille, wat fijn dat je nieuwsgierig bleef naar de afloop van het verhaal en door bent blijven lezen. We zijn blij dat je het een prachtig verhaal vond.

Johanna Lime